top logo
CASTAMED s.r.o.   |   Aktuálně   |   Kontakty   |   Náměty   |   Mapa stránek

reklama

Nabízíme Vám:

Standartní péče Závodní preventivní péče Nadstandartní péče Očkování Jak se objednat

Prosíme pacienty, aby sestře volali jen první části pracovní doby!
(ne v době určené pro objednané a zvané na konkrétní čas!)
-------------------------------
Následující text  do 12.7.2021 neplatí, neboť v naší ambulanci neděláme odběry, vybavíme vás žádankou!
V úterky, středy a pátky v době 7- 8h, kdy sestra dělá odběry, telefony pochopitelně nezvedá!

Buďte, prosím, trpěliví, ne každý telefon,může sestra vždy zvednout!
(máme telefony dva a navíc klepou pacienti,
s kterými komunikuje, aplikuje injekce, očkuje, dělá převazy ran nebo točí EKG.)

Děkujeme Vám za pochopení!




 

Přejít na stránku aktualit...


Očkování


Informace k očkování proti covid 19

     POZOR! POZOR!

Přišly vakcíny JOHNSON (aplikuje se pouze jedna dávka), mám volných asi 14ks vakcín. Zájemci pište sms na mobil 731 070 197 a uveďte i svou mailovou adresu. Vakcíny jsou baleny pro 5 pacientů v ampulce,objednáváme pacienty tedy v násobcích 5!
---------------------------------------------------------------------

Ostatní, kdo chtějí jinou vakcínu objednejte se přes Ministerstvo zdravotnictví, přes jejich Resevatic systém(na stánkách MZČR je přesný popis). Radím Vám, vyberte si očkování v Národním domě,které zajišťuje personál Nemocnice ve Frýdku-Místku. Ještě existuje telefonní linka 1221, kde vás hlasový automat  postuně navede, pak se spojíte s operátorem. Budou se vás ptát na rodné číslo, zdravotní pojišťovnu a vaše telefonní číslo (připravte si to prosím k ruce), kde vám potom pošlou přes sms další informace.(Je to prý jednoduché).
Eventuálně požádejte někoho z vaší rodiny, jistě Vám radi pomohou.


Vzhledem k množícím se dotazům úvodem několik základních dat. Máme vyřízené veškeré certifikace a nastavení, aby mohlo očkování probíhat. Avšak pro závazné objednání vakcín (pro vakcínu Astra Zeneca) je potřeba dosáhnout alespoň 100 zavedených pacientů do systému očkování. Tento počet se zatím nepodařilo dosáhnout, protože významné množství lidí bylo převedeno do registrace centrálních očkovacích míst. Pacient zavedený u praktika může být převeden do centra, ale opačně to nejde. Předpokládáme, že naplníme očkovací kapacitu až klesne věk možných kandidátů a bude se již řešit zdravotní indikace. Kdo má zájem, hlaste se ať můžeme doplnit seznamy uchazečů. Není zatím jasné, jakou vakcínou se bude očkovat, počítalo se s Astrou Zenecou a vakcínou firmy Johnson and Johnson (u té stačí jen jedna dávka). Doufáme, že se situace již brzy ujasní a očkování nabere do léta na rychlosti. 

--------------------------------------------------------------


Neočkujeme pacienty s akutním a horečnatým
onemocněním!!!

Očkování proti chřipce:
 

Vakcíny proti chřipce již,není možné objednat, nejsou pro velký zájem již k dispozici.
Děkujeme za pochopení

Informace pro pacienty, kteří si vakcínu na chřipku stihli objednat:
Letos hradí pojišťovny vakcinaci na chřipku u těchto pacientů:
a) nad 65 let
b) po splenectomii a transpalntaci krvetvorných buňek
c) pacienti kteří trpí vážným farmakologicky řešeným onemocněním srdce a cév (stavy po infartku, po by-passsu,vážnými poruchami srd.rytmu,implantaci kardiostimulátoru,ischemickou chorobou srdce a cév dolních končetin), dýchacích cest (atma,CHOPN),ledvin(závažná renální insuficience, dialýza) nebo diabetem(na inzulínu, pumpě)
Ostatní zájemci si vakcínu i aplikaci hradí sami.
Dostanou doklad o zaplacení a mohou si požádat svou zdravotní pojišťovnu o proplacení.


Nezapomeňte na včasné přeočkování proti tetanu!
Doba platnosti je 10-15 let maximálně. Po překročení této doby musíme aplikovat 3 dávky(druhá dávka je za 6 týdnů po první a třetí za 6 měsíců po druhé dávce).
Aplikujeme vakcínu Tetavax do pažního svalu. Po aplikaci doporučujeme 2-3 dny klidnější režim( pozor před sportovními výkony), může pobolívat okolí místa vpichu.

Nabízíme aplikaci celé škály vakcín- např.proti klíšťové encefalitidě,žloutence typu A,B,pneumokokovým infekcím, sezonně proti chřipce
(informace + ceník u sestry).

Očkování do zahraničí je nejlépe domluvit přímo s Ordinací cestovní medicíny v Ostravě Porubě (adresa a telefonní číslo k dispozici u sestry).

 

zp??t   |   nahoru   |   dom??
Nepřítomost lékaře
do 24.5.2021 není plánována
--------------------------
Velmi důležité upozornění!!!

Od 3.5.2021-24.6.2021 
(do začátku dovolené)
nebudu mít pravidelně v ordinaci sestru. Proto v této době nebudu dělat v ordinaci odběry, ale vybavím vás žádankou a vy si na odběry zajdete přímo do laboratoře. Bude upravena i pracovní doba 

pondělí: 13 - 17h
úterý:      8 - 12h 
středa:    8 - 12h
čtvrtek:  13 - 18h
pátek:      8 - 12h

Žádám vás všechny o vstřícnost a  trpělivost!
--------------------------

LETNÍ DOVOLENÁ: 

Zastupující lékařky budou zajišťovat pouze akutní péči !

25.6.-9.7.2021

zástup 25.6.2021
MUDr.Jana Baslerová Fojtíková, Krevní centrum, ul.TGM,FM
tel. 558 605 033

a od 28.6-9.7.2021
MUDr.Lena Maucy ul.Dr.Vančury 401,FM 
tel. 558 632.355
ordinační dobu doplním
--------------------------

11.8.-20.8.2021

zastupuje
MUDr.Jana Baslerová Fojtíková,
Krevní centrum, ul.TGM,FM
tel. 558 605 033
pouze v této ordinační době
Po: 8 - 12h
Út:  6 - 10h
Stř: 9 - 10h
Čt:  8 - 12h
Pá: 9 - 10h

--------------------------

Žádám pacienty,aby si objednali léky na celé léto nejpozději do poloviny června.
Počitejte s tím, že pokud nebudeme mít  v letním období dovolenou, budeme zajišťovat zástup a tím bude dvojnásobný tlak na naši ordinaci. Zastupující lékař bude poskytovat pouze akutní péči (nebude vydávat potvrzení, preventivky a vyš.např.na ŘP!)
----------------------

volejte nám, prosím, jen na mobilní telefon
731 070 197 a to jen v této době
pondělí 13 - 17h
úterý, středa, pátek 8 - 12h
čtvrtek 13 - 17h

Pevnou linku v současné době již nejsme schopni zvedat!
Pokud se nedovoláte na náš mobil, pište mail na castamed@seznam.cz nebo sms(ty pište co nejdříve, aby je sestřička stihla v pracovní době vyřídit!)

Buďte,prosím, trpěliví a ohleduplní.
--------------------------

Připomínám, pokud se nedovoláte,nebo chcete předepsat eRp, pište sms, nebo mail,aby se neblokovala linka pro akutně nemocné pacienty!
Recepty na trvalou medikaci pošleme do 2 dnů.
 

--------------------------------------

Akutní případy o víkendu ošetří LSPP v nemocnici ve FM.

pá: 17.00 - 18.00h
so,ne + svátky: 8.00 - 20.00h

 

Kontakt:

CASTAMED s.r.o.
MUDr. Ivana Kaszturová
praktická lékařka pro dospělé

Ordinace:
Revoluční 531,
738 01 Frýdek-Místek


Mobil:     731 070 197
E-mail: castamed@seznam.cz
Web:  
www.castamed.cz

Telefon: 91 08 07 888 (v současné době preferujeme volání na mobil, tuto pevnou linku zvedáme jen velmi vyjímečně)
Prosím,nepište nám sms na pevnou linku!!!

Najít ordinaci na mapě...


 
Všechna práva vyhrazena / © 2010 CASTAMED s.r.o. / realizace nextWEB / admin

 

 

 

V??tejte na nov?? p??ipravovan??ch internetov??ch str??nk??ch, kter?? se sna???? p??in??st u??ite??n?? informace ohledn?? kontakt??, pracovn?? doby, z??stup??. Budou n??sledovat informace o o??kov??n??, prevenci, onemocn??n?? a d??le. V??tejte na nov?? p??ipravovan??ch internetov??ch str??nk??ch, kter?? se sna???? p??in??st u??ite??n?? informace ohledn?? kontakt??, pracovn?? doby, z??stup??. Budou n??sledovat informace o o??kov??n??, prevenci, onemocn??n?? a d??le. V??tejte na nov?? p??ipravovan??ch internetov??ch str??nk??ch, kter?? se sna???? p??in??st u??ite??n?? informace ohledn?? kontakt??, pracovn?? doby, z??stup??. Budou n??sledovat informace o o??kov??n??, prevenci, onemocn??n?? a d??le. V??tejte na nov?? p??ipravovan??ch internetov??ch str??nk??ch, kter?? se sna???? p??in??st u??ite??n?? informace ohledn?? kontakt??, pracovn?? doby, z??stup??. Budou n??sledovat informace o o??kov??n??, prevenci, onemocn??n?? a d??le. V??tejte na nov?? p??ipravovan??ch internetov??ch str??nk??ch, kter?? se sna???? p??in??st u??ite??n?? informace ohledn?? kontakt??, pracovn?? doby, z??stup??. Budou n??sledovat informace o o??kov??n??, prevenci, onemocn??n?? a d??le. V??tejte na nov?? p??ipravovan??ch internetov??ch str??nk??ch, kter?? se sna???? p??in??st u??ite??n?? informace ohledn?? kontakt??, pracovn?? doby, z??stup??. Budou n??sledovat informace o o??kov??n??, prevenci, onemocn??n?? a d??le. V??tejte na nov?? p??ipravovan??ch internetov??ch str??nk??ch, kter?? se sna???? p??in??st u??ite??n?? informace ohledn?? kontakt??, pracovn?? doby, z??stup??. Budou n??sledovat informace o o??kov??n??, prevenci, onemocn??n?? a d??le. V??tejte na nov?? p??ipravovan??ch internetov??ch str??nk??ch, kter?? se sna???? p??in??st u??ite??n?? informace ohledn?? kontakt??, pracovn?? doby, z??stup??. Budou n??sledovat informace o o??kov??n??, prevenci, onemocn??n?? a d??le. V??tejte na nov?? p??ipravovan??ch internetov??ch str??nk??ch, kter?? se sna???? p??in??st u??ite??n?? informace ohledn?? kontakt??, pracovn?? doby, z??stup??. Budou n??sledovat informace o o??kov??n??, prevenci, onemocn??n?? a d??le. V??tejte na nov?? p??ipravovan??ch internetov??ch str??nk??ch, kter?? se sna???? p??in??st u??ite??n?? informace ohledn?? kontakt??, pracovn?? doby, z??stup??. Budou n??sledovat informace o o??kov??n??, prevenci, onemocn??n?? a d??le. V??tejte na nov?? p??ipravovan??ch internetov??ch str??nk??ch, kter?? se sna???? p??in??st u??ite??n?? informace ohledn?? kontakt??, pracovn?? doby, z??stup??. Budou n??sledovat informace o o??kov??n??, prevenci, onemocn??n?? a d??le. V??tejte na nov?? p??ipravovan??ch internetov??ch str??nk??ch, kter?? se sna???? p??in??st u??ite??n?? informace ohledn?? kontakt??, pracovn?? doby, z??stup??. Budou n??sledovat informace o o??kov??n??, prevenci, onemocn??n?? a d??le.